At a certain store, each notepad costs x dollars and each marker costs y dollars. If $10 is enough to buy 5 notepads and 3 markers, is $10 enough to buy 4 notepads and 4 markers instead?
(1) Each notepad costs less than $1.
(2)$10 is enough to buy 11 notepads
這題有人說D, 我算也是D, 但是PP答案卻是E. but why ?